Koks miltelinio dažymo rezultatas?

Sparčiai besivystant Lietuvos pramonei, tobulėja paslaugų kokybė, auga ir plečiasi paslaugų spektras, skatindamas smulkių ir stambių, naujų ir jau įsitvirtinusių įmonių konkurenciją. Dažnas vartotojas pasiklysta beribėje pasiūlymų bei galimybių jūroje. Viena iš besivystančių pramonės šakų Lietuvoje – miltelinis dažymas. Vakarų Europoje tai bene labiausiai paplitęs ir populiariausias metalinių konstrukcijų dažymo būdas, po truputį užkariaujantis ir Lietuvos dažymo rinką.

Miltelinis dažymas – tai pažangi apdailos technologija skirta įvairiausioms dalims, medžiagoms ir produktams, naudojamiems įvairiose pramonės šakose. Proceso metu gaminys padengiamas dokoratyviniu ir apsauginiu miltelinio dažymo paviršiumi. Tokiu būdu gaminys apsaugotas nuo karščio, šalčio, braižymo, korozijos, balimo ir kitų oro sąlygų poveikio. Milteliniais dažais padengtas metalinis paviršius tampa itin patvarus ir atsparus smūgiams, dažai išlaiko savo elastingumą netgi įvykus paviršiaus deformacijai ir yra atsparūs nusitrynimui, ultravioletinio ir klimatinio gamtinių reiškinių poveikiui. Mūsų įmonė gali pasiūlyti ypatingai plačią spalvų gamą, daugybę dažymo tekstūrų, kurios atitinka užsakovų bei galutinių vartotojų keliamus aukštus reikalavimus.

Pagrindiniai miltelinio dažymo privalumai:

  • ekonomiškumas – netgi chemiškai agresyviose aplinkose užtikrinamas dangos ilgaamžiškumas, o išsivysčius technologijai, nukrito dažymo kainos.
  • išvaizda – užsakovai ir galutiniai vartotojai kelia aukštus reikalavimus gaminio estetinei pusei, o miltelinis dažymas gali pasiūlyti pilną spalvų gamą ir daugybę tekstūrų.
  • ekologiškumas – technologija neteršia gamtos, kadangi nenaudojami skiedikliai ir tirpikliai. Nenukenčia nei atmosfera, nei nutekamieji vandenys, be to – nepanaudoti milteliai gali būti surinkti ir pakartotinai panaudoti.