Apie mus

UAB “Betriolis” yra viena didžiausių miltelinio dažymo kompanijų Lietuvoje. Geriausiai įmonę apibūdinantis žodis – PATIRTIS. Mes nuolatos siekiame aukščiausios kokybės paslaugų tiekimo ir tikimės, kad lanksti kainų politika ir nuolaidų sistema kartu su solidžiomis techninėmis galimybėmis atvers kelią bendradarbiavimui.

UAB „Betriolis“ buvo įkurta 2003 metais ir miltelinio dažymo srityje dirba jau septynerius metus. Per tą laiką įvyko daug teigiamų pokyčių, kurie padėjo mums gerinti ir plėsti veiklą. Buvo suburta lojalių klientų bazė, sudarytos sutartys su patikimais medžiagų tiekėjais, vykdomos darbuotojų stažuotės Belgijos dažų gamybos įmonėje „Oxyplast“ ir kita. Tačiau svarbiausias pokytis buvo akcininkų pasikeitimas įvykęs 2007 metais. Tai leido įmonei atlikti reorganizaciją ir užtikrinti ilgalaikę įmonės veiklą.

Tolimesni įmonės tikslai yra toliau plėtoti bendradarbiavimą su esamais klientais ir plėsti klientų bazę ieškant naujų. Džiaugiamės, kad mūsų klientai yra tokios žinomos Lietuvoje įmonės kaip  UAB “Baltic Master”, UAB “Novena”, UAB “KG Constructions” ir daugelis kitų gaminančių įvairaus tipo metalo konstrukcijas ir gaminius. Esant galimybėms įmonė ketina plėstis ir teikti naujas paslaugas.

Pasirinkę UAB “Betriolis” siūlomą miltelinį dažymą, Jūs ne tik galėsite išsirinkti tinkamą spalvą, būsite patenkinti atlikto darbo kokybe, bet dėl dažų atsparumo bei ilgaamžiškumo išvengsite nereikalingų išlaidų nuolatos perdažant metalines konstrukcijas. Rinkdamiesi miltelinį dažymą, Jūs galvojate apie ateitį.