Apie mus

UAB „Betriolis” yra viena didžiausių miltelinio dažymo kompanijų Lietuvoje. Geriausiai įmonę apibūdinantis žodis – PATIRTIS. Mes nuolatos siekiame aukščiausios kokybės paslaugų tiekimo ir tikimės, kad lanksti kainų politika ir nuolaidų sistema kartu su solidžiomis techninėmis galimybėmis atvers kelią bendradarbiavimui.

UAB „Betriolis“ buvo įkurta 2003 metais ir miltelinio dažymo srityje dirba jau 14 metų. Per tą laiką įvyko daug teigiamų pokyčių, kurie padėjo mums gerinti ir plėsti veiklą. Buvo suburta lojalių klientų bazė, sudarytos sutartys su patikimais medžiagų tiekėjais, vykdomos darbuotojų stažuotės Belgijos dažų gamybos įmonėje „Oxyplast“ ir kita.

Nuo 2017 liepos 10 dienos teikiame metalo valymo (šratavimo-smėliavimo) paslaugą. Tiek šratavimo-smėliavimo, tiek miltelinio dažymo paslauga atliekama vienoje vietoje (Motorų 14 g.,  6 korpusas, Vilnius). Šiuo metu vieninteliai Vilniuje teikiame abi paslaugas vienoje vietoje.

Metalo valymui (šratavimui-smėliavimui) naudojama naujausia vokiška Clemco įranga, užtikrinanti aukščiausią metalo nuvalymo kokybę. Ši įranga atitinka visus ISO reikalavimus.

Tolimesni įmonės tikslai yra toliau plėtoti bendradarbiavimą su esamais klientais ir plėsti klientų bazę ieškant naujų. Džiaugiamės, kad mūsų klientai yra tokios žinomos Lietuvoje įmonės kaip  UAB “Baltic Master”, UAB “Novena”, UAB “KG Constructions” ir daugelis kitų gaminančių įvairaus tipo metalo konstrukcijas ir gaminius. Esant galimybėms įmonė ketina plėstis ir teikti naujas paslaugas.

Pasirinkę UAB “Betriolis” siūlomas paslaugas, Jūs ne tik galėsite išsirinkti tinkamą spalvą, būsite patenkinti atlikto darbo kokybe, bet dėl dažų atsparumo bei ilgaamžiškumo išvengsite nereikalingų išlaidų nuolatos perdažant metalines konstrukcijas. Rinkdamiesi miltelinį dažymą, Jūs galvojate apie ateitį.